Новости

ТИЖДЕНЬ МОЛИТВИ

ТИЖДЕНЬ МОЛИТВИ 25 грудня Дякуємо за радість Різдва, 26 грудня Молимось за пробудження народу України, 27 грудня Молимось за наших захисників, перемогу України та настання миру, 28 грудня Молимось за Церкву Христову, 29 грудня Молимось за місіонерів, 30 грудня Молимось за християнські сімї, дітей та молодь, 31 грудня Молимось і дякуємо за прожитий нелегкий рік, 1 січня Просимо Божого благословіння на 2023 рік.
Подробнее#

Вітаємо вас з прийдешнім святом Різдва Ісуса Христа

Вітаємо вас з прийдешнім святом Різдва Ісуса Христа Дорогі брати та сестри! Дорогі друзі! Сердечно вітаємо вас з прийдешнім святом Різдва Ісуса Христа, нашого Спасителя і Примирителя з Богом!
Подробнее#

Вітаємо Вас зі святом Пасхи, Воскресінням нашого Господа Ісуса Христа!

Вітаємо Вас зі святом Пасхи, Воскресінням нашого Господа Ісуса Христа! Улюблена Церква! Брати та сестри! Вітаємо Вас зі святом Пасхи, Воскресінням нашого Господа Ісуса Христа!
Подробнее#

Рекомендації щодо служіння помісних церков під час воєнного стану

Рекомендації щодо служіння помісних церков під час воєнного стану Мир вам, дорогі брати служителі! Віримо, що б не відбувалося на нашій землі, враховуючи війну, Церква Христова, за обітницею Ісуса Христа, звершувала і буде виконувати своє служіння на славу Господа, і на благословення людям — поки є «двоє або троє зібрані в Ім'я Господа»!
Подробнее#

Офіційне звернення до церков Братства НЦМ ЄХБ України

Офіційне звернення до церков Братства НЦМ ЄХБ України Закликаємо вас, любі брати та сестри вставати на захист нашої Батьківщини там, де ви є, і тим способом, який кладе вам на серце Бог!
Подробнее#

Офіційне звернення до церков Братства

Офіційне звернення до церков Братства З огляду на новини, які стосуються нашої країни, ми чуємо, що ситуація навколо наших кордонів дедалі погіршується. Провідні країни світу останні місяці б’ють на сполох через небувале нарощування російських військ на кордонах України та реальної загрози російського вторгнення та повномасштабної війни. Тому ми просимо вас:
Подробнее#

ПАМЯТИ ЯКОВА CТЕПАНОВИЧА МОЖЕЛЮКА

ПАМЯТИ ЯКОВА CТЕПАНОВИЧА МОЖЕЛЮКА 27 ноября 2020 г. после тяжелой болезни на 79-м году жизни отошел в вечность первый пресвитер независимой Брестской церкви ЕХБ – «Церкви Рождества» - Можелюк Яков Степанович.
Подробнее#

ПАМЯТИ АНАТОЛИЯ ИОВИЧА ТЕСЛЕНКО

ПАМЯТИ АНАТОЛИЯ ИОВИЧА ТЕСЛЕНКО ПАМЯТИ АНАТОЛИЯ ИОВИЧА ТЕСЛЕНКО (24.02.1947 - 05.10.2020)
Подробнее#

НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ 2020

НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ 2020 НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ 6 ЧЕРВНЯ 2020 (ОНЛАЙН)
Подробнее#

Поздравляем с праздником Светлого Христова Воскресения!

Поздравляем с праздником Светлого Христова Воскресения! Дорогие в Господе братья и сёстры! Сердечно поздравляем всех вас с праздником Светлого Христова Воскресения!
Подробнее#