БЛАГОСЛОВЕННИЙ ШЛЯХ ТРИВАЛІСТЮ 90 РОКІВ

08.04.2017

БЛАГОСЛОВЕННИЙ ШЛЯХ ТРИВАЛІСТЮ 90 РОКІВ

БЛАГОСЛОВЕННИЙ ШЛЯХ ТРИВАЛІСТЮ 90 РОКІВ

     26 Березня 2017 р. Рівненську незалежну церкву відвідав молодіжний хор Першої Львівської церкви ЄХБ. Благословенне служіння, яке провели на славу Божу молоді львів’яни, органічно поєдналося з незвичайним його продовженням.

     Відповідальний пресвітер Рівненської церкви – Володимир Гребенюк, читаючи рядки 83 Псалму «Як любі оселі Твої, Господи Саваоте!..» адресував їх, передусім, Василю Івановичу Олійнику, якому напередодні виповнилося 90 років. Для привітання пресвітера-ювіляра була запрошена, також, і його дружина – Ганна Олександрівна, оскільки благословенне довголіття – це, беззаперечно, їх спільне свято.

 

     З перших днів служіння Рівненської церкви і впродовж останніх 53-х років одним з її пресвітерів був і залишається В.І. Олійник. Можна із впевненістю сказати, що весь тягар випробувань періоду боротьби атеїстичної влади проти дітей Божих він виніс на собі в тісному поєднанні із улюбленою ним місцевою церквою.

     На сьогодні благословенна родина Олійників нараховує 4 доньки, 16 внуків та 9 правнуків. Патріарх сім'ї щоразуневтомно акцентує, що всі вони живуть за біблійним принципом часів Мойсея: «Не зостанеться ані копита в Єгипті…» (Вих.10:26).  Іншими словами це означає, що вся родина «мешкає в домі Твоїм…» (Пс. 83:5).

     Від місцевої церкви цінним подарунком та квітами ювіляра привітали диякон  Володимир Доля із дружиною Надією. Також в подарунок для чоловіка, тата, дідуся багаточисельна родина зособливо піднесеними відчуттями виконала псалом «Пам'ятайте батьків». Так само велично прозвучала привітальна пісня «Ми Вам бажаєм щастя, миру, долі, радості в Христі» у спільному виконанні Львівського хору та присутніх на богослужбовому зібранні братів та сестер.

     Завдяки використанню сучасних технічних засобів пресвітера-ювіляра змогли привітати його рідні та друзі як в Україні, так і з-за кордону. Серед них добре відомі служителі-співпрацівники Йосип Бондаренко, Микола Величко, Всеволод Рожко, Богдан Прихітько та інші.

     Того ж недільного дня, вечірнє богослужіння було присвячене пастору-імениннику. Василь Іванович ділився з присутніми багатьма повчальними епізодами власного життя, впродовж якого він завжди довіряв Господу             (Пс. 15:5-6). Дочки Лілія, Алла, Людмила та Наталія подарували батьку пісню «Батька молитви».

     Дружина старшого пресвітера церкви Надія Гребенюк, пригадуючи історичний шлях, розповіла всім про молодого пастора гонимої церкви 70-х років, друга християнської  молоді Рівненщини – Василя Івановича та виконала ювіляру пісню «Часто жизнь бросает, как ладью волной». Словами із Біблії та братерським поцілунком служителя вітали, також, брати-проповідники нашої церкви.

 

     «Якби життя повернулося спочатку, я б у коло своїх друзів-співробітників на Божій ниві обрав би знову всіх вас», – підсумовуючи сказав муж віри, незмінний служитель Церкви Христової Василь Іванович Олійник.

     Слава Господу за новозаповітніх патріархів!

 

 

   29 березня 2017 р.

   В. Гребенюк