Офіційне звернення до церков Братства НЦМ ЄХБ України

23.03.2022

Офіційне звернення до церков Братства НЦМ ЄХБ України

22.03.2022

ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ЦЕРКОВ БРАТСТВА НЦМ ЄХБ УКРАЇНИ

Вітаємо вас любі брати та сестри, словами Святого Письма
«Благодать вам і мир хай множаться»(1Пет.1:1)

Петро звертається до тих, які у розсіянні, та у випробуванні! Він закликає радіти у Господі «навіть якщо тепер ви маєте бути дещо засмучені всілякими випробуваннями» (І Пет.1:6). Відносно легко було проповідувати на цей текст до 24 лютого, але коли розпочалося ВІЙНА, дійсно, прийшло випробування нашої віри у живого Бога, Який над усім, що є в нашому житті. Він Господь, Його влада абсолютна і Він діє, як Йому завгодно.

Приймаючи Його волю, тримаючись Його, хочемо заявити стосовно того, що переживаємо:

1. Весь час великі випробування вели народ Божий до очищення. Ми закликаємо у цей час війни кожного служителя та члена церкви до молитви покаяння та очищення, як те, що може дати оновлення відносин з нашим Богом та розуміння Його шляхів у ці лихі часи. Молимось разом: «О Господи Боже, великий і страшний, Який зберігаєш союз і ласку для тих, що Тебе люблять і пильнують Твої веління! Ми згрішили, вчинили несправедливість, поводилися зле, бунтувались і відступили від Твоїх велінь і Твоїх заповідей… Тобі, Господи, справедливість, нам же сором на обличчі, як воно є й нині… У Тебе ж, Бога нашого, — милосердя й прощення… Прости, помилуй, та віднови»(Дан.9).

Ми просимо прощення за себе: нашу лінь, сонливість, гріхи явні і не явні, за те, що більш шукали земного, ніж Небесного. Молимось за народ наш, за керівництво наше, бо багато було бездуховності, прямого гріха, життя без Бога, життя проти Бога. Молимось, щоб у всіх нас було очищення та смирення перед Богом. Він чекає, щоб благословити Своїм захистом і підтримати Своєю Силою.

2. Те, що маємо в Україні – це загарбницька, підступна війна Росії проти України, та вітчизняна війна України проти загарбників за свою землю, свій дім, своїх рідних, за свою віру та свободу.

3. Росія пішла шляхом прокляття, як про це каже Святе Слово: «І тепер проклятий ти від землі, яка відкрила свої уста, щоб прийняти кров твого брата з твоєї руки… Проклятий, хто пересуває межу свого ближнього…(Бут.4:11, Вт.27:17). Віримо, що Бог звершить Свій суд над нашим супротивником.

4. Благословенні ті, хто захищає свою землю. Читаємо: «Будь мужнім! Ми будемо сильними задля нашого народу і задля наших Божих міст, і Господь учинить те, що добре в Його очах! І вступив Йоав та народ, який був з ним, в бій…»(2Сам.10,12).

5. У цій справедливій битві у кожного своє місце, кожний має відповідальність перед Богом поставити собі запитання: «Що ж маємо робити?»(Лк.3:10) Відповідь проста та складна: «Все, що можемо, щоб прийшла перемога над ворогом!» І тут віримо в Слово Боже, що одному Він дав одне, іншому друге, щоб «була спільна користь», щоб була перемога. Тому ми підтримуємо:

a). Тих, хто захищає свою Батьківщину, взявши зброю в руки. Благословляємо та молимось, щоб все, що в їхніх руках послужило для захисту та перемоги нашого народу.

b). Тих, хто не може взяти зброю в руки, згідно свого розуміння Слова, але підтримує всіма своїми силами тих, хто воює або потребує допомоги у цей скрутний час. Благословляємо на всяку працю, яка будує життя, протистоїть смерті та веде до перемоги.

Хай все це буде по вірі вашій: «Нехай буде тобі так, як ти повірив»(Мф.9:13). Не засуджуємо один одного, а підтримуємо та благословляємо.

Закликаємо вас, любі брати та сестри вставати на захист нашої Батьківщини там, де ви є, і тим способом, який кладе вам на серце Бог!

Молимось про нашу перемогу, за нашу армію, за керівництво, за суди від Бога на нашого супротивника! Молимось за захист землі нашої! Молимось за церкву Божу, щоб все, що діється та через що вона сьогодні проходить призвело до освячення та збагачення у добрих справах, до кращого пізнання Бога, у Ісусі Христі Спасителі нашім!

З любов’ю до вас, брати Ради Братства НЦМ ЄХБ України, пастора

Дебелинський Сергій, Рожнятовський Микола, Величко Микола, Шаптала Сергій, Савенко Микола, Губатий Степан, Голуб Олександр, Левценюк Ігор, Левченко Василь, Юрченко Віталій, Тисячук В’ячеслав, Мельниченко Анатолій, Вишневський Іван, Гутник Ігор, Скипа Олексій, Мараховець Олег, Захаров Андрій, Дмитро Щербина (відповідальний за молодь)

 

 

Скачати Офіційне звернення до церков Братства.pdf