Офіційне звернення до церков Братства

13.01.2022

Офіційне звернення до церков Братства

12 січня 2022 року

Любі брати та сестри!


     Ще раз вітаємо вас зі святами, які ми щойно відсвяткували, та бажаємо всім вам Божих благословень у вашому житті та служінні на Ниві Божій! Також цим листом ми маємо бажання закликати вас до молитви та певних дій, які могли б нам стати при нагоді.

     Зважаючи на ситуацію, яку сьогодні переживає світ від пандемії, спричинену COVID19, закликаємо вас до ревної молитви про зцілення хворих та захист тих хто не хворіє. Також молімося за мудрість, як себе поводити щоб запобігти загрозі захворювання, та нашої реакції на деякі вимоги влади у зв’язку с цією хворобою.

     З огляду на новини, які стосуються нашої країни, ми чуємо, що ситуація навколо наших кордонів дедалі погіршується. Провідні країни світу останні місяці б’ють на сполох через небувале нарощування російських військ на кордонах України та реальної загрози російського вторгнення та повномасштабної війни. Тому ми просимо вас:

   1. Зберігати спокій та молитися за цю ситуацію, розуміючи що Бог може вберегти нас від війни. Тому посилено молімося по церквах, підкріплюючи молитву постом.

   2. Ми згодилися з тим, що варто подбати про деякі важливі речі вже зараз, щоб бути до певної міри готовими у випадку реальної військової ескалації. Зокрема, що ми пропонуємо (це як порада, від Ради Братства):

 

  • Будьмо готові, в разі потреби, приймати братів та сестер з більш небезпечних місцевостей ніж наша...
  • Обновіть ваші дані у церковних списках, щоб з вами можна було у разі потреби зв’язатися.
  • Зробіть запас продуктів у церкві, враховуючи що може виникнути потреба годувати людей.
  • Облаштуйте декілька приміщень під спальні місця, щоб можна було забезпечити людям ночівлю.
  • Потурбуйтесь щоб в церкві були необхідні ліки для надання першої допомоги.
  • Майте план, хто і за що буде відповідати у церкві, якщо війна буде біля вас, або буде там де ви є.
  • Допоможіть (дайте рекомендації) людям мати по своїм домівкам екстрену валізу (їжа, що не псується та вода, документи, ліки, певна сума готівкових коштів, та допоміжні речі, що можуть бути необхідні в разі евакуації) Що потрібно мати на випадок війни? (Екстрена валіза)
  • Майте план евакуації

 

Написано: «Розважність тоді тебе пильнуватиме, розум тебе стерегтиме» (Пр.2:11)

Нехай Господь наділить нас розважністю від Нього та розумом для прийняття вірних рішень в часи, коли тривожно та нестійко навколо нас.

 

З любов’ю до вас, брати Ради Братства.

 

Скачати Офіційне звернення до церков Братства.pdf