Вітаємо вас з прийдешнім святом Різдва Ісуса Христа

24.12.2022

Вітаємо вас з прийдешнім святом Різдва Ісуса Христа

Дорогі брати та сестри! Дорогі друзі!

 

Сердечно вітаємо вас з прийдешнім святом Різдва Ісуса Христа, нашого Спасителя і Примирителя з Богом!

Хочемо побажати всім нам, у ці нелегкі дні війни, жити Доброю Звісткою з Неба: "Не бійтеся я сповіщаю вам велику радість, яка буде всім людям, бо нині... Народився вам Христос Господь!" (Лк.2:10,11). 

У Ісусі Христі і з Ним - спасіння! У Ісусі Христі та з Ним - "Еммануїл - з нами Бог!" У Ісусі Христі і з Ним - завжди є надія, бо для Нього немає нічого неможливого!"

І в цьому «неможливому» усі виклики часу, який ми переживаємо. Війна, розлучення сімей та друзів, загиблі та поранені друзі, втрати різного роду, біль та втома від війни, час, який  обставинами життя розкидав нас по усій планеті. Багато молитв до нашого Бога, багато питань до Нього, на які ще не було очікуваної відповіді…

Багато чого сьогодні є того, що понад нашими силами! Але у Різдво з Неба до нас лунає Добра Звістка: Бог у Ісусі з нами! Якщо Він з нами, ми приречені на перемогу над усіма негараздами, включаючи і цю кляту війну, яку розв'язали наши вороги. Він знає, як довести нас до перемоги і знає коли нам її дати! Він з нами, щоб допомогти нам мати вірний шлях у житті! Він знає кому і як втерти сльози та дати спокій у серце. Він знає що, як і коли!

Тому тримаємось Його, довіряємо Йому, звіщаємо про Нього, та чекаємо благословінь від Нього, бо в Ньому «велика радість усім людям»!

 

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ - СЛАВІМО ЙОГО!

 

З любов'ю до вас та молитвою за вас брати Ради Братства.